Tunceli Olgun Escort Bayan Güzide

Merhaba ben bayan Güzide. 28 yaşındayım ve Tunceli’de kamuda görevliyim. Aslen Antalya’lıyım ve yaklaşık 5 senedir Ankara’da yaşamaktayım. Biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Buğday tenli sarışın renkli gözlü 1,68 bo ve 59 kilo ağırlığında olan hayatı ve yaşamayı seven duygusal, iyimser, kararlı ve sorumluluk sahibi biriyim. Ankara’da yanlız yaşıyorumi. Ailem Almanya’da. Ailem yaz aylarında Antalya’ya geliyor. Ben de yaz aylarında hem ailemi görmek için hem de yaz tatilimi geçirmek için Antalya’ya gidiyorum. Antalya’yı çok seviyorum. Özellikle gece hayatı oldukça etkili. Turistik bir şehir olmasından dolayı oldukça farklı bir havası var.

 

Bir çok arkadaşım Antalya’da. Ankara’da da çok arkadaşım var. Arkadaşlarımla vakit geçirmeyi çok seviyorum. Genellikle gezme konusunda planlar yaparız. Farklı yerler ve kişilerle tanışmayı çok seviyorum. Arabamla boş zamanlarımda bazen yanlız bazende arkadaşlarımla farklı yerleri keşfetmek için düşeriz yollara. Duygusal bir yapım vardır. Hayvanları çok severim. Boncuk isminde bir kedim var.

 

İnsanlarla ve arkadaşlarımla ikili ilişkilerim çok iyidir. Dıştan müzacım biraz serttir ancak aslında çok yufka bir yüreğim olduğu söylenir. Erkekler sert mizacımdan dolayı yaklaşamazlar. Ancak karşı cinsle tanışmayı ve vakit geçirmeyi seviyorum. Çok erkek arkadaşım var ama şimdilik bir sevgilim yok. Beyaz atlı prensimi bekliyorum diyebilirim. Sadakat ve bağlılıkla, karşılıklı anlayış ve sevgi ile bir ilişkinin filizlenmesini herkes gibi bende istiyorum.

1

Vefa

Numaranızı verir Şeniz sizinle tanışmak isterim

Bir Cevap Yazın